Latviski In English По русски Deutsch
Ziņas
09.07.2007
Piedāvājam ekovates iestrādes iekārtas no Vācijas.
LASI VAIRĀK >>
Celulozes šķiedras absorbcijas materiāls

Paplašinot savu darbību, SIA „Vekover” piedāvā klientiem jaunu augtas klases celulozes šķiedru absorbcijas materiālu, kas ir viens no efektīvākajiem dažādu šķidru videi kaitīgu preču atkritumu – eļļu, naftas produktu, šķīdinātāju, ķimikāliju utt. absorbēšanai, to noplūdes seku novēršanai un vides saudzēšanai. Absorbcijas materiāls tiek ražots, izmantojot jaunākās vides tehnoloģijas, kas īstenotas projekta „Vides tehnoloģijas pārnese makulatūras pārstrādes uzņēmumā Valmierā – dažādojot uzņēmuma produkciju un samazinot oglekļa emisiju” ietvaros.

Celulozes šķiedru absorbcijas materiāls tiek ražots no otrreiz pārstrādājamas makulatūras, kas ražošanas gaitā tiek apstrādāta, vairākkārt smalcināta, atdalīta no piemaisījumiem, līdz kļūst par ekoloģiski tīru, jaunu produktu. Tā rezultātā iegūtais absorbcijas materiāls ir draudzīgs videi, kā arī nekaitīgs meistariem, kas ar to strādā.

Latvijā gada laikā tiek radītas vairāk kā 40 000 t makulatūras, kuru ir iespējams nodot otrreizējai pārstrādei, taupot dabas resursus un mazinot CO2 emisijas daudzumu. SIA „Vekover” celulozes šķiedras absorbcijas materiāla ražošana sekmē otrreizēji pārstrādājamo atkritumu – makulatūras – reģenerāciju un mazina radīto atkritumu daudzumu un CO2 izmešu apjomu, saudzējot vidi.

<<  ATPAKAĻ