Latviski In English По русски Deutsch
Ziņas
09.07.2007
Piedāvājam ekovates iestrādes iekārtas no Vācijas.
LASI VAIRĀK >>
Ekovate Vekover

Vekover ir kvalitatīvs, elpojošs siltumizolējošs celtniecības materiāls, ko izmanto dzīvojamo un rūpniecisko ēku siltināšanai, precīzāk, māju sienu, griestu un grīdu siltināšanai. Materiāls ir izgatavots no makulatūras un tā ekoloģiski tīro īpašību dēļ to dēvē par ekovati.

Vekover ekovate ir ērti un ātri ieklājama visu veidu slīpnēs un māju konstrukcijās materiālu iepūšot vai izsmidzinot. Ekovate piepilda visas spraugas precīzi un efektīvi, neatstājot ne milimetru šķirbu kā akmens un stikla vate. Ekovate ir draudzīga arī ieklāšanas meistariem un pasargā meistaru rokas no niezes.

Vekover ekovate ir ekoloģiski tīra un dabīga koka šķiedra, gatavota no otrreiz pārstrādāta papīra. Koka dabīgā šķiedra nodrošina  materiāla elpošanu un mitruma regulāciju. Ekovates ražošanas procesā, pārstrādājot papīru, tiek taupīti dabas resursi un netiek piesārņota vide, jo neveidojas pārpalikumi un atkritumi.

Vekover ekovate ir efektīvs siltinātājs (λ= 0.039-0.041W/mK). Ekovates izcilās siltumizolējošās īpašības nodrošina produkta izejmateriāls – dabīgā koka šķiedra, veidojot produktu vieglu, ar sīkgraudainu struktūru un augstu gaisa ietilpību. Ekovate ir ērti un ātri ieklājama horizontālās, vertikālās un slīpās virsmās, aizpildot visas spraugas un nodrošinot augstu siltumnoturību.

Ēkās, kas ir siltinātas ar Vekover ekovati, nav nepieciešamas lietot celtniecības plēves, lai novadītu kondensātu, jo ekovatei piemīt dabīga mitruma regulācija.

 

 

<<  ATPAKAĻ